Banyo Temizliğinin En Kolay 3 Yolu

Banyo temizliğinde zorlanıyor musunuz hanımlar? O halde sizler için derlediğimi banyo temizliğinin en kolay 3 yolu yazımıza göz atın deriz!Yaşadığımız yerde mutfak kadar temiz olması gereken bir yer varsa o da kuşkusuz banyo. Banyo temizliği biraz zorladığından dolayı biz kadınları biraz yoruyor.

Sizler için derlediğimiz püf noktalarla banyo temizliğinizi daha kısa sürede yapabilirsiniz. Haydi bakalım banyo temizliğinin en kolay ve pratik 3 yolu neymiş birlikte göz atalım..

Banyo Temizliğinin En Kolay 3 Yolu

Banyo Temizliğinde Fayans ve Yer Karolar

Banyo temizliğinde en zor kısımlardan biri olan fayans ve yer karolarını kolay temizlemek için haftada bir temizlemelisiniz. Banyonuzdaki kör alanları vileda ve sopaya sarılmış bez yardımıyla temizleyebilirsiniz.

Banyo Temizliğinde Aynaların Temizliği

Banyoda en sık kirlenen yerlerden biri aynalar. Ayna temizliğinin kusursuz olması için seçtiğiniz fiber bezinizi kaliteli seçmeniz gerekir. Fiber bezinizin biriyle camı temizleyip diğeriyle kurumalısınız.

Banyo Temizliğinde Klozet Kapakları

Banyo temizliğinde en hijyen gerektiren alanlardan biri de klozet temizliği. Gün aşırı temizlemenizde fayda var. Krem bazlı ve sert deterjanlar kullanabilirsiniz. Klozetin iç kısımları en özen gerektiren alanlardan biri. Sarı bez ve süngerle temizlediğinizde işinizi görür.

BU TARİFE OY VER
[Toplam: 5 Ortalama: 2.8]

Şunlar da hoşunuza gidebilir (=