Bardak Lekelerini Çıkarmanın Pratik Yolu

Bardak Lekelerini Çıkarmanın Pratik Yolu

Hayatımızı kolaylaştıran bulaşık makinaları da bazen sorun çıkarabiliyor. Tıpkı bardaklarda olduğu gibi. Bardak lekelerini çıkarmanın pratik yoluna göz atmak ister misiniz hanımlar?

Bulaşık makinaları hayatımızı kolaylaştıran en önemli parçalardan biri. Ancak bazen bardaklarımızı lekeli şekilde çıkarıp bizi sinir edebiliyor. Peki ya bardaklarda oluşan lekeler için ne yapılması gerekiyor diyorsanız yazımızı sonuna kadar okumanızda fayda var!

Bardak Lekelerini Çıkarmanın Pratik Yolu

-Tuz ve parlatıcıyı düzenli olarak kullanmadığınız taktirde suyun da kireçli olmasından dolayı bardaklarda oluşan lekeler kaçınılmaz olur. Bardak lekelerinden kurtulmak için tuz ve parlatıcı ikilisini takipte olun.

-Bardaklarda oluşan lekelerin oluşumunda makine kadar bardağın yapısının da payı var. Alacağınız bardak modelinin dar ve uzun olmamasına dikkat edin. Böyle bardaklar yeterince durulanmayabiliyor.

-Bardak lekelerini çıkarmanın en etkili yolu doğru deterjan seçimi. Bardaklarınızın pırıl pırıl çıkmasını istiyorsanız tüm deterjanları deneyip en iyi etkiyi verenle devam edin.

-Makinenizden lekeli çıkan bardaklarınızdan kurtulmanın bir diğer yolu da lekeli bardaklarınıza biraz sirke döküp o şekilde yıkamak etkili olur.

Bardaklardaki lekelerden kurtulmak için bizim önerilerimiz bu kadar ya sizin?

BU TARİFE OY VER
[Toplam: 9 Ortalama: 3.9]

Şunlar da hoşunuza gidebilir (=