Pratik yemek tarifleri binlerce nefis yemek tarifleri

Sitemize Hoşgeldiniz

Kadınlar Gerçekten Ne İster?

Ana Sayfa » Kadınca » Kadınlar Gerçekten Ne İster?
Kadınlar Gerçekten Ne İster?

0 Kişinin Defterine Ekli

186 Kişi Okumuş

Tarifi Favorilere Ekle

KADINLAR GERÇEKTEN NE İSTER?

Biz kadınların hep anlamlandırılamaz hareketlerinin olduğunu ve bu sebeple de kadınların gerçekten ne istediklerini erkeklerin bir türlü anlayamadığını söyleyip dururlar. Aslında kadınların gerçekten ne istedikleri bariz bellidir.

Kadınlar Sevilmek İster

 Kadınlar sevdikleri kişi tarafından sevilmek ister bu sevgi illa aşk boyutunda olmak zorunda değildir. Bir kadın öğretmen ise ve öğrencilerini seviyorsa öğrencileri tarafından sevilmek ister, anne ise evlatları tarafından sevilmek ister, eş ise kocası tarafından sevilmek ister.

Kadınlar Anlaşılmak İster

 Kadınlar erkeklere göre daha narin varlıklardır bu sebeple de anlaşılmak ister. Kırıcı bir durumla karşılaştığında ve susup sessiz kaldığında karşı tarafın kendisini anlamasını ister. Mutsuz olduklarında, çaresiz kaldıklarında bakışlarındaki mutsuzluğun çaresizliğin anlaşılmasını ister.

Kadınlar Çocuk Yerine Konulmak İster

 Kadınlar yeri geldiğinde eşleri tarafından çocuk yerine konulup da şımartılmayı ister. Sevgi konusunda bazen çocuk gibi kıskançlık gösterir ve sadece kendilerinin sevilmesini ister. Eşleri için sevgi konusunda birinci sırada olduklarını onların ağzından duymak ister.

Kadınlar Kıymet Görmek İster

 Kadınlar diğer kadınlardan ve erkeklerden kıymet görmek ister. Bir arabaya bindiğinde oturan bir erkeğin sırf bayan olduğu için kıymet verip de kalkıp yer vermesini ister. Eşlerinden kıymet görmek görmek ister.

Kadınlar Şiddet Görmemek İster

Evde, işte, okulda, otobüste, yolda aklınıza gelebilecek her alanda kadınlar şiddet görmemek ister. Kadına gösterilecek şiddet sadece darp etmek olarak algılatılmamalıdır, sözlü şiddet şiddetin en ağırıdır. Kadına sözlü olarak yetersiz olduğunu söylemek, kırıcı ve aşağılayıcı sözler sarf etmek de darptır ve kadına şiddet konusuna girmektedir. Bu sebepledir ki hiçbir kadın hemcinsinden ya da karşı cinsinden şiddet görmek istemez. Kısaca kadınlar şiddet görmemek ister.

BU TARİFE OY VER
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Ziyaretçi Yorumları

Bu tarif hakkındaki ziyaretçi yorumları

Sosyal MedyaSitemizi sosyal medyada takip edin

Benzer TariflerSitemizdeki benzer tarifleri inceleyin

Çok Okunan TariflerSitemizde en çok okunan yemek tarifleri

Boşnak Kurabiyesi Tarifi

Boşnak Kurabiyesi Tarifi Yemek Tarifleri

Çok YorumlananlarSitemizde en çok yorum alan tarifler

Pasta Tarifleri | Kek Tarifleri | Kurabiye Tarifleri | Tatlı Tarifleri | Elmalı Kurabiye | Börek Tarifleri

Tüm Hakları Saklıdır - 2014 - 2021